Přidat do oblíbených

Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0 Kč s DPH

Ringo Lock System by Premax Italy

Co je RING LOCK System by Premax Italy

Po letech studií a výzkumu firma Premax vytvořila Ring Lock System.
Je to patentovaný novátorský způsob kompletace – smontování nůžek,
který navždy odstraní problém s uvolňováním šroubku a následnou špatnou funkci nůžek.

RING LOCK System by Premax ItalyKomponenty systému RING LOCK se skládají z nerezového ocelového ložiska, z hliníkového ložiska a z teflonového kroužku (viz obrázek).
K dosažení vysoké preciznosti montáže komponentů se požívají stroje podobné těm, které se používají v hodinářském průmyslu. Tyto vysoce přesné stroje umožňují téměř dokonalé nastavení čepelí. Tím zabraňují nežádoucímu zkroucení čepelí a zaručují naprosto stejnou kvalitu každého vyrobeného kusu – všechny nůžky „sedí" stejně, naprosto dokonale, jedny jako druhé jako tisícté...

RING LOCK Systém zlepšuje pohyb čepelí tím, že se čepele otáčí kolem teflonového kroužku.
Teflon, který je auto-lubrikační (dochází k minimálnímu tření) a proti zdeformování vysoce odolný materiál, udržuje čepele vždy ve stejné pozici . Nůžky se „neviklají", čepele ideálně přiléhají jedna k druhé – přesně jako v den kompletace. Jsou stabilní a dokonale stříhají.

Materiály, použité k výrobě nůžek, prošly zkouškami odolnosti a spolehlivosti v souladu s požadavky ISO standardů.
Design
Studie specifických pohybů rukou umožnily firmě Premax navrhnout dokonale ergonomické nástroje, které umožňují velmi pohodlné a vysoce funkční používání nůžek. Tyto samé studie také umožnily poprvé v historii navrhnout nástroje zvlášť pro ženy a pro muže. Snadno je rozlišíme podle barvy použitého kroužku systému RING LOCK: růžový je pro ženy, modrý pro muže. Ergonomický tvar a elegantní design dělají obě tyto řady unikátní a exklusivní.

Sdílejte na DeliciousSdílejte na DiggSdílejte na FacebookSdílejte na Google BookmarksSdílejte na StumbleuponSdílejte na TwitterSdílejte na LinkedIn

Výběr měny


Vyhledávání

Filtr produktů

Cena
Kč Kč