Přidat do oblíbených

Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0 Kč s DPH

Kdo jsme

Společnost DUKAS PRAHA s.r.o. se v roce 2008 stala nástupkyní živnosti ing. Dagmar Ondriašová – DuKaS, která byla na trhu od r. 1991. Jsme i nadále 100% česká společnost. Prodáváme špičkové výrobky renomovaných značek. Specializujeme se zejména na nástroje na manikúru a pedikúru z německého Solingenu, odkud je pro Vás přímo dovážíme. Kromě toho, že na českém trhu zastupujeme značky Pfeilring Solingen, Manart Solingen, Solista Solingen, Premax Italy a další, nabízíme dnes i svoji vlastní privátní značku. Díky 20-leté spolupráci s výrobci v Solingenu si necháváme vyrábět výrobky na zakázku přímo pro nás. Je to naše značka PREMIUM LINE Made in Solingen. Všechny nůžky mají označení - nápisem Solingen. Logo fabriky na nich není, jelikož se jedná o privátní značku a německý výrobce si na ně nedává své vlastní logo. Tímto jsme se snažili vyjít vstříc zákazníkům, kteří požadují kvalitu, ale není pro ně nutné mít „velkou značku" fabriky. Je to zcela běžná praxe a někteří výrobci v Solingenu se na výrobu tzv. private label přímo specializují.

V řadě PREMIUM LINE Made in Solingen také nabízíme největší sortiment manikur. Nabízíme velmi dobrý poměr ceny a kvality. Rovněž design pouzder je výjimečný. Pouzdra si navrhujeme sami a necháváme si je šít přímo dle na našich návrhů. Novou kolekci nabízíme každý rok na podzim. Důraz klademe na barevnost, sladění vnitřních a vnějších barevných odstínů pouzder, na netradiční kombinace materiálů a na dekorace. Některé manikury obsahují skleněný pilník na nehty – vždy barevně sladěný s barvou pouzdra a často zdobený originálními krystaly Swarovski. Vše dokonale sladěné, pro radost a potěšení. Dokonce jsme se již setkali s tím, že některé jiné firmy naše návrhy kopíruji. Bereme to jako kompliment a těší nás vědomí, že vždy budeme o krok napřed.

Od podzimu 2011 Vám poprve nabídneme i manikury, které nebudou obsahovat nářadí Solingen. Tato řada ponese jméno BEAUTY COLLECTION. Vycházíme tím vstříc i těm zákazníkům, kteří mají zájem o krásné, ale levnější manikury. Chceme, aby si u nás mohl vybrat každý, a cena by neměla být překážkou.

Děkujeme Vám za návštěvu našeho e-shopu!

Navštivte nás na našem facebooku!

Sdílejte na DeliciousSdílejte na DiggSdílejte na FacebookSdílejte na Google BookmarksSdílejte na StumbleuponSdílejte na TwitterSdílejte na LinkedIn

Výběr měny


Vyhledávání

Filtr produktů

kategorie
Cena
Kč Kč 
Dostupnost
Záruka
materiál pouzdra
barva
povrchová úprava
délka
brusná plocha - materiál: