Přidat do oblíbených

Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0 Kč s DPH

Ringo Lock System by Premax Italy

Co je RING LOCK System by Premax Italy

Po letech studií a výzkumu firma Premax vytvořila Ring Lock System.
Je to patentovaný novátorský způsob kompletace – smontování nůžek,
který navždy odstraní problém s uvolňováním šroubku a následnou špatnou funkci nůžek.

RING LOCK System by Premax ItalyKomponenty systému RING LOCK se skládají z nerezového ocelového ložiska, z hliníkového ložiska a z teflonového kroužku (viz obrázek).
K dosažení vysoké preciznosti montáže komponentů se požívají stroje podobné těm, které se používají v hodinářském průmyslu. Tyto vysoce přesné stroje umožňují téměř dokonalé nastavení čepelí. Tím zabraňují nežádoucímu zkroucení čepelí a zaručují naprosto stejnou kvalitu každého vyrobeného kusu – všechny nůžky „sedí" stejně, naprosto dokonale, jedny jako druhé jako tisícté...

RING LOCK Systém zlepšuje pohyb čepelí tím, že se čepele otáčí kolem teflonového kroužku.
Teflon, který je auto-lubrikační (dochází k minimálnímu tření) a proti zdeformování vysoce odolný materiál, udržuje čepele vždy ve stejné pozici . Nůžky se „neviklají", čepele ideálně přiléhají jedna k druhé – přesně jako v den kompletace. Jsou stabilní a dokonale stříhají.

Materiály, použité k výrobě nůžek, prošly zkouškami odolnosti a spolehlivosti v souladu s požadavky ISO standardů.
Design
Studie specifických pohybů rukou umožnily firmě Premax navrhnout dokonale ergonomické nástroje, které umožňují velmi pohodlné a vysoce funkční používání nůžek. Tyto samé studie také umožnily poprvé v historii navrhnout nástroje zvlášť pro ženy a pro muže. Snadno je rozlišíme podle barvy použitého kroužku systému RING LOCK: růžový je pro ženy, modrý pro muže. Ergonomický tvar a elegantní design dělají obě tyto řady unikátní a exklusivní.

Sdílejte na DeliciousSdílejte na DiggSdílejte na FacebookSdílejte na Google BookmarksSdílejte na StumbleuponSdílejte na TwitterSdílejte na LinkedIn

Výběr měny


Vyhledávání

Filtr produktů

kategorie
Cena
Kč Kč 
Dostupnost
Záruka
materiál pouzdra
barva
povrchová úprava
délka
brusná plocha - materiál: